برگزاری ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان لنجان


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان لنجان، دومین ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان لنجان به میزبانی اداره ورزش و جوانان در سالن اجتماعات اداره با محوریت آسیب های فضای مجازی برگزار گردید. این جلسه با حضور نماینده فرمانداری و سلیمی رئیس اداره ورزش و جوانان، روسای ادارات شهرستان و نماینده سمن های شهرستان با موضع آسیب های خانواده ها توسط فضای مجازی و پیشنهادات و راهکارها پیگیری شد. تاثیرات فضای مجازی و تربیت اسلامی یکی از بزرگترین مسائل اجتماعی که جوامع امروزی بـه آن مـبتلا هستند، ضعف بنیاد خانواده است. از آنـجایی کـه مشکلات خـانواده بـه صـورت نا به هنجاری اجتماعی بروز می کند، خانواده و سلامت آن از اهمیت فوق العاده ای برخوردار هستند.
جلسه با پیگیری مصوبات جلسه قبلی ادامه یافت و در نهایت با مصوبات زیر پایان یافت:
-استفاده از ظرفیت هایی همچون رسانه های دیداری و شنیداری، روزنامه ها، مجلات، نشریات
-برگزاری جلسات آموزشی از سوی مصادر امور فرهنگی در شهرستان ها به منظور آشنا نمودن و اطلاع رسانی به والدین در مورد فناوری های جدید به ویژه اینترنت و شبکه های اجتماعی مجازی.
-پخش برنامه های کوتاه آموزشی درباره مزایا و معایب اینترنت از زبان ورزشکاران و هنرمندان محبوبی که عموما جوانان آنها را الگوی خود قرار می دهند.
-غنی سازی اوقات فراغت با کلاس های ورزشی ، برنامه های فرهنگی