برگزاری ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان خوانسار


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان خوانسار، دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان خوانسار با موضوع غنی سازی اوقات فراغت با حضور صانعی معاونت امنیتی سیاسی فرماندار شهرستان، مجتهدی بخشدار، رجبی رییس اداره ورزش و جوانان و سایر اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
در این جلسه رجبی دبیر و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خوانسار با پرداختن به سر فصل های اوقات فراغت هماهنگی به منظور جلوگیری از موازی کاری، استفاده از بخش خصوصی، توانمند سازی جوانان، لزوم هماهنگی ادارات مختلف را با دبیرخانه ستاد، توجه به ساماندهی و برگزاری کلاس های آموزشی در زمینه اوقات فراغت مجازی و نیاز سنجی در روستاهای شهرستان را خواستار شد.
در ادامه صانعی معاونت فرمانداری عنوان کرد: تمام دستگاه های اجرایی شهرستان می بایست برنامه های اوقاغت فراغت خود را با رویکرد یادگیری هر چه بهتر مهارت ها انجام شود .
در پایان پس از استماع نظر حاضرین حاضرین در جلسه مصوبات ذیل به تصویب رسید :
1- مقرر گردید کلیه دستگاه ها برنامه های اوقات فراغت خود را به دبیرخانه ستاد ارسال نمایند
2- مصوب شد دستگاه های اجرایی از ظرفیت اساتید حوزه و دانشگاه در بحث اوقات فراغت استفاده نمایند.
3- مقررگردید با توجه به رسالت هر دستگاه کلاس های اوقات فراغت در حیطه آموزشی، فرهنگی و هنری ،فنی و گردشگری برگزار گردد.
..............
برگزاری گشت سواره با اسب های اصیل ایرانی در خوانسار
همایش یک روز گشت سواره به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر در خوانسار برگزارشد.
همایش یکروز گشت سواره با اسبهای اصیل ایرانی به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر در روزجمعه سوم خردادماه سال جاری در مسیرجاده کمربند سبزپارک ملی سرچشمه با شرکت بیش از 40 راس اسب از نژاد اسبان اصیل ایرانی برگزارشد
گفتنی است این همایش با هدف ترغیب وآشناسازی علاقمندان به رشته پر طرفدار سوار کاری و آشنایی با اسبهای اصیل ایرانی برگزار گردید.