برگزاری چهل و ششمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان اصفهان با موضوع غنی سازی اوقات فراغت جوانان

به گزارش روابط اداره کل ورزش وجوانان استان اصفهان چهل و ششمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان اصفهان روز دوشنبه سی ام مهرماه ساعت 10 صبح در سالن جلسات استانداری اصفهان با موضوع اوقات فراغت و با حضور روسا و مدیران دستگاه های اجرایی عضو ستاد ساماندهی برگزار شد.

در این جلسه دکتر سلطان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان و دبیر ستاد ساماندهی ضمن مروری بر مصوبات جلسه چهل و پنجم ستاد اظهار داشت: دستگاه ها در حوزه اوقات فراغت به طور جدی فعالیت دارند و با توجه به اینکه همه افراد و در هر سن و سالی اوقات فراغت خاص خودشان را دارند در این زمینه باید برنامه ریزی دقیق تر صورت گیرد و نیاز است که اعضای ستاد برنامه های فراغتی خود را در پورتال جامع اوقات فراغت استان بارگذاری نمایند تا رصد فعالیت های فراغتی برای عموم مخاطبین راحت تر صورت گیرد .

سلطان حسینی از ادارات و دستگاه هایی که گزارش اقدامات و برنامه های خود را در حوزه های مرتبط با جوانان ارسال نموده اند تشکر کرد.

دکتر طباطبایی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان نیز با اشاره به اینکه یکی از 13 اولویت حوزه جوانان، مسائل مرتبط با اوقات فراغت است اظهار داشت: اصولا طبق موازین اسلامی انسان باید برای تمام اوقات خود برنامه ریزی مناسبی داشته باشد و در این زمینه تمامی ظرفیت ها و پتانسیل ها در استان فراهم است بطوری که اگر اقدام درستی صورت گیرد از آمار آسیب های اجتماعی کاسته می شود.

طباطبایی در ادامه افزود: ما نمی توانیم برای مردم تفریح تعریف کنیم ولی باید زمینه تفریحات سالم و مشروع برای استفاده عموم افراد جامعه فراهم شود.

از مصوبات این جلسه بارگذاری و به روزآوری فعالیت های فراغتی دستگاه های عضو ستاد در پورتال جامع اوقات فراغت استان، برگزاری جشنواره اوقات فراغت بعد از پایان ماه صفر، همکاری دستگاه های عضو ستاد از سمن های جوانان و برنامه ریزی دستگاه ها برای فعالیت های ورزشی کارکنان و خانواده های آنان اشاره کرد.